Initiatielessen voor kleuters (2013 - 2014)

In het seizoen 2013 - 2014 werd voor het eerst les gegeven aan kleuters. Onze club kon hiervoor rekenen op de inhoudelijke steun van de Vlaamse Jiu Jitsu Federatie (VJJF). In een 7-delige lessenreeks leerden kleuters op een speelse manier hun eerste stapjes zetten naar weerbaarheid. Door middel van eenvoudige bewegingen maakten de kinderen kennis met Jiu-Jitsu en ontwikkelden ze hun algemene bewegingsvaardigheden (rollen, bevrijdingen, grondwerk, ...).

De bescheiden initiatiecursus was al snel volzet en werd gesmaakt door de deelnemers. Om deze jonge jiu jitsuka's de kans te geven om op termijn door te stromen naar de gewone jeugdwerking, werd daarom in 2014 - 2015 een nieuwe lesgroep ingericht: junior jiu jitsu.

Onze club was trouwens één van de eerste jiu jitsuclubs die aan deze jonge doelgroep les geeft.

Initiatielessen voor kleuters