Demonstratie braderie Duinenstraat (2003)

In 2003 maakt onze club een eerste bescheiden hoogtepunt mee, wanneer we worden gevraagd om in de buurt van onze dojo een braderie op te vrolijken met demonstraties jiu jitsu.

 braderie 2003 1 Veel volk op en rond de mat was er nog niet te bespeuren en ook de kleedkameraccomodatie in een leegstaand handelspand was eerder primitief, maar toch speelt deze bescheiden demonstratie een rol van betekenis in onze clubgeschiedenis. Na een jaar oefenen voelen onze leden zich voldoende zeker van hun stuk om op een zelfbewuste manier hun kunnen te demonstreren. Wellicht hebben we die dag toch enkele mensen weten te overtuigen en werd de kiem geplant voor het latere succes van Myiamoto.

Op de foto's zie je ook goed dat er ook toen reeds enkele "hogere" gordels in de club zaten. Onze Myiamoto-club is in 2002 dan ook ontstaan uit een eerdere Bredense jiu jitsu-club. Heel wat van de toenmalige leden van die club hebben de overstap gemaakt naar Myiamoto.

braderie 2003 2