Jeugd 2

Bij onze jeugdtrainingen houden we zoveel mogelijk rekening met het individueel niveau van de leden. Alle trainingen zijn daarom opgesplitst in een jongere groep (jeugd 1) en een oudere groep (jeugd 2). In de groep "Jeugd 2" trainen de jeugdleden van 12 tot en met 15 jaar oud.

Bij de leden van ongeveer 12 jaar tot en met 15 jaar:

 • Worden de technieken evenwaardig aangeleerd als bij de volwassenen.
 • Staan eerbied, respect, zelfbeheersing en discipline centraal.
 • Er wordt examen afgelegd voor een volledige kyu-verhoging (graadverhoging).
 • De moeilijkheidsgraad ligt een stuk hoger dan bij de jeugd - beginners

Praktisch

 • Wie? Jongeren die bij de start van het lesjaar in september minstens 13 jaar zijn, maar nog geen 16 jaar. NB: de trainers kunnen rond de scharnierleeftijden (12, 13, 15 en 16 jaar) op individuele basis uitzonderlijk (!) beslissen om het kind in een andere groep les te laten volgen, gebaseerd op o.a. fysiek, technische vaardigheden, algemene ontwikkeling, enz...
 • Start van de lessen? Men kan doorlopend lid worden van onze club. Het lidgeld blijft 12 maanden geldig (bv. van januari 2016 tot januari 2017).
 • Wanneer en waar? Jeugd 2 traint op:
  • vrijdag van 19u30 tot 20u30 - zaal Cruysduyne (Hendrik Consciencelaan 13, 8450 Bredene)
  • zondag van 11u00 tot 12u00 - sportcentrum van Bredene (Spuikomlaan 21, 8450 Bredene - doorgaans in de polyvalente zaal)
 • Lidgeld? Het lidgeld bedraagt 92 EUR per jaar voor leden tussen 11 en 16 jaar oud.
 • Inschrijven? Inschrijven doe je door ons inschrijvingsformulier in te vullen en het lidgeld over te schrijven. Inschrijvingsformulier en rekeningnummer dienen ter plaatse te worden opgevraagd bij de trainer.
 • Kledij? Er wordt getraind in budogi (ook soms kimono genoemd). Een budogi is NIET in het lidgeld inbegrepen.