Junior jiu jitsu

Sinds september 2014 geeft onze club ook les aan de allerjongste jiu jitsuka's. De lesgroep "junior jiu jitsu" is bedoeld voor kinderen die ongeveer 5 of 6 jaar oud zijn.

OPGELET: Vanwege het groot aantal startende jeugdleden heeft onze club voor het seizoen 2016 - 2017 beslist tot een inschrijvingsstop voor de lessen junior jiu jitsu. Voor dit lesjaar kan er dus niet meer worden ingeschreven bij onze juniors.

Praktisch

 

  • Wie? Kinderen die geboren zijn in 2010 of 2011 kunnen zich in het lesjaar 2016 - 2017 aansluiten bij de juniors.
  • Start van de lessen? De lessen lopen in principe van september 2016 tot juni 2017. Aansluiten in de loop van het jaar is ook mogelijk. Het lidgeld blijft in dit geval 12 maanden geldig (bv. van januari 2016 tot januari 2017).
  • Wanneer? De lessen junior jiu jitsu vinden telkens plaats op zondag van 9 tot 9.45 uur.
  • Waar? De lessen junior jiu jitsu vinden telkens plaats in het sportcentrum van Bredene (Spuikomlaan 21, 8450 Bredene - doorgaans in de polyvalente zaal).
  • Lidgeld? De aansluiting bedraagt 60 EUR per jaar.
  • Inschrijven? Inschrijven doe je door ons inschrijvingsformulier in te vullen en het lidgeld over te schrijven. Inschrijvingsformulier en rekeningnummer dienen ter plaatse te worden opgevraagd bij de trainer.
  • Kledij? Er wordt getraind in budogi (ook soms kimono genoemd). Kinderen kunnen desgewenst een budogi in bruikleen krijgen, maar we vragen hiervoor wel 15 EUR waarborg.