Jeugd 1

Bij onze jeugdtrainingen houden we zoveel mogelijk rekening met het individueel niveau van de leden. Alle trainingen zijn daarom opgesplitst in een jongere groep (jeugd 1) en een oudere groep (jeugd 2). Men kan jeugdlid worden vanaf 7 jaar. Jeugdleden van 7 tot en met 11 jaar volgen les bij de groep "Jeugd 1".

OPGELET: Vanwege het groot aantal startende jeugdleden trainen de meer gevorderde leden van Jeugd 1 voorlopig samen met andere, kleiner bezette lesgroepen. Op vrijdag trainen alle jeugdleden van Jeugd 1 met een gele gordel of hoger samen met Jeugd 2. Op zondag delen alle jeugdleden van Jeugd 1 met een gele gordel of hoger de mat met de kinderen van de Junior Jiu Jitsu (vanaf eind oktober 2016).

Bij de leden van ongeveer 7 jaar tot en met 11 jaar ligt de nadruk op:

 • het op een speelse wijze aanbrengen van technieken.
 • eerbied, respect, zelfbeheersing en discipline staan centraal
 • een stapsgewijze verwerking van het examenprogramma (één streepje graadverhoging per examen)

Praktisch

 • Wie? Kinderen die bij de start van het lesjaar in september minstens 7 jaar zijn, maar nog geen 12 jaar. NB: de trainers kunnen rond de scharnierleeftijden (6, 7, 11 en 12 jaar) op individuele basis uitzonderlijk (!) beslissen om het kind in een andere groep les te laten volgen, gebaseerd op o.a. fysiek, technische vaardigheden, algemene ontwikkeling, enz...
 • Start van de lessen? Men kan doorlopend lid worden van onze club. Het lidgeld blijft 12 maanden geldig (bv. van januari 2016 tot januari 2017).
 • Wanneer en waar? Jeugd 1 traint op:
  • vrijdag van 18u30 tot 19u30 - zaal Cruysduyne (Hendrik Consciencelaan 13, 8450 Bredene)
  • zondag van 10u00 tot 11u00 - sportcentrum van Bredene (Spuikomlaan 21, 8450 Bredene - doorgaans in de polyvalente zaal)
  • OPGELET: Vanwege het groot aantal startende jeugdleden trainen de meer gevorderde leden van Jeugd 1 voorlopig samen met andere, kleiner bezette lesgroepen. Op vrijdag trainen alle jeugdleden van Jeugd 1 met een gele gordel of hoger samen met Jeugd 2 (van 19u30 tot 20u30). Op zondag delen alle jeugdleden van Jeugd 1 met een gele gordel of hoger de mat met de kinderen van de Junior Jiu Jitsu (van 9u tot 10u) (vanaf eind oktober 2016).
 • Lidgeld? Het lidgeld bedraagt 80 EUR per jaar voor leden jonger dan 11 jaar - het lidgeld bedraagt 92 EUR per jaar voor leden tussen 11 en 16 jaar oud.
 • Inschrijven? Inschrijven doe je door ons inschrijvingsformulier in te vullen en het lidgeld over te schrijven. Inschrijvingsformulier en rekeningnummer dienen ter plaatse te worden opgevraagd bij de trainer.
 • Kledij? Er wordt getraind in budogi (ook soms kimono genoemd). Een budogi is NIET in het lidgeld inbegrepen.